| ~ AshLey TisdaLe Fan cLub ~ |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| ~ AshLey TisdaLe Fan cLub ~ |

AshLey TisdaLe FanLarı ! Forumuma HoşgeLdiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

admini tanıyın

2 posters
YazarMesaj
~tryaga'n~
Admin
Admin
~tryaga'n~

admini tanıyın Empty
MesajKonu: admini tanıyın   admini tanıyın Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 8:35 pm

Arkadaşlar ben 11 temmuz 1997 doğumluyum.13 yaşındayım.Umarım ash için yaptığım bu forum sitesini beğenirsiniz.Şuan sitemde pek bir şey ekli değil fakat siz ekliyceksiniz.İyi eğlenceler...

Sevgilerimle
Admin

En son miss-tisdaLe^^ tarafından Paz Kas. 01, 2009 6:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://ashleytisdalefann.eniyiforum.org
~tryaga'n~
Admin
Admin
~tryaga'n~

admini tanıyın Empty
MesajKonu: Geri: admini tanıyın   admini tanıyın Icon_minitimeC.tesi Ekim 10, 2009 8:10 pm

artık caLifornia'da yaşıyorum ve beLLe vue primary schooL'a gidiyorum!!
http://ashleytisdalefann.eniyiforum.org
00dilruba55
Yeni Üye
Yeni Üye
00dilruba55

admini tanıyın Empty
MesajKonu: Geri: admini tanıyın   admini tanıyın Icon_minitimeC.tesi Ekim 10, 2009 8:27 pm

bizim her şeyimiz yakın bir tek biz birbirimize uzağız ne üzücü... ben de 3 temmuz 1997 zongundak ( devrek ) de doğdum daha 2 aylıkken fealn istanbula getirmişler beni annem babam bartınlı dolayısı ile bende bartınlıyım ama doğma büyüme istanbullu gibi yetiştirildim şuan eyüpte oturuyor eyüp gümüşsuyu ilköğretim okulunda 7 a sınıfına gidiyorum babam okuduğum okulun müdür yardımcısı ayrıca okulun çalışkan ve ders yapmayı seven ( ayrıyetten matematiği güçlü ama ibgilizceyi seven ) öğrencilerindenim çok yakın oldukalrım bana iroş,iro,irom ve irim gibi isimler takarlar ama ben genellikle tatlım,aşkoş,bitoş ve lolipopum gibi kelimeler kullanırım galatasaraylıyım gossip girl,kyle xy,how i met your mother,high school musical,aşkı memnu,kurtaler vadisi pusu,var mısın yokmusun vb program ve dizilerin fanalrındanım ayrıca çok iyi bir sporcuyumdur atletizm izlemek en büyük keyifleirmden basketbol,futbol ve voleybol hayatta en çok anladığım üç şeydir hepsiyle eşit derecede alakadarımdır ayrıca tenis turnuvaları izlemek hoşuma gider son günlerde kendimi alexandr rbayk adlı kişinin şarkıalrı verdim her türden müzik dinlerim eğer müzik ve sözlerin uyumu ritmi kulağıma hoş gelmişse ailemin üç çocuğun en küçüğüyüm bir ablam bir de abim var ama ikiside uzaktalar şuanda tek çocuk gibi yaşıyorum kendimden o kadar bahsettim ki sanırım biyografimi yazdım neyse daha anlatak bir şeyim yok...

admini tanıyın
1 sayfadaki 1 sayfası